Ražotājs: Seagate
Modelis: ST8000VX004
EAN: 0763649125052
Seagate SkyHawk ST8000VX004 ir uzticama un lielas ietilpības uzglabāšanas risinājums uzrauglīšanas sistēmām. Ar 8000 GB ietilpību un SATA interfeisu tas nodrošina ātru un efektīvu datu pārsūtīšanas ātrumu līdz pat 6 Gb / s.
Cietajam diskam ir 3,5 collu izmērs, kas padara to saderīgu ar desktopu sistēmām, un tas ir optimizēts nepārtrauktai darbībai ar līdz pat 1 000 000 stundu vidējo laiku starp kļūmēm (MTBF).
Seagate SkyHawk ST8000VX004 ir arī pielāgots nepārtrauktai 24/7 izmantošanai, ar augstu darbības slodzi. Citi uzraudzības sistēmu specifiskie elementi ietver optimizētu firmware rakstīšanai intensīvām darba slodzēm, ATA straumēšanas atbalstu un SATA 6 Gb / s interfeisu.
Cietā diska starta / apstāšanas cikls ir līdz pat 300 000, nodrošinot visu laiku stabilu un uzticamu veiktspēju. Cietais disks patērē vidēji 8,73 W jaudas un 7,06 W strāvas miera stāvoklī. Tas patērē mazāk kā 1 W strāvas gaidīšanas režīmā.
Cietā diska izmēri ir 147 mm augsti, 101,8 mm plati un 26,1 mm dziļi, sverot 716 g. Šis cietais disks ir izturīgs preces temperatūras amplitūdai no 5 °C līdz 70 °C, tāpēc tas var izturēt sarežģītus apstākļus.
Cietajam diskam ir arī vairākas loģistikas detaļas, kastēm uz paletes ir 40 gabali, savukārt, matera kastē - 20 gabali. Harmonizētās sistēmas (HS) kods ir 84717050.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Seagate 8TB ST8000VX004 7200 SA3 | SkyHawk | €199.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Tips | HDD |
| Komponente | Uzraudzības sistēma |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Uzsākšanas/apstāšanās cikli | 300000 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Svars | 716 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 8,73 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,96 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 7,06 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Palaišanas strāva | 1,8 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Kastes uz paletes | 40 pcs |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 70 °C |