| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate ST14000NM0018 cietā diska draiveris 3.5" 14000 GB Serial ATA III | €691.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 14000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 256 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 249 MiB sekundē |
| Vidējais latentums | 4,16 ms |
| 24 h darba režīms | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2500000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Svars | 690 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,27 G |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 250 G |