| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXOS X18 ST14000NM005J | €429.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 14 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Disku masīvs |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 270 MiB sekundē |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2500000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 9,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 9,1 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 20 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Ne-operacionālā vibrācija | 2,27 G |
| Operacionālais trieciens | 50 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 200 G |