| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Seagate Exos X22 ST22000NM001E - Vaste schijf | €499.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 22 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 512 MB |
| Vidējais latentums | 4,16 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 680 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5,74 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |