| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dysk serwerowy Toshiba Enterprise Performance AL14SEB 1.8TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (AL14SEB18EP) AL14SEB18EP (4047999502005) | €485.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1800 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10500 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 4096 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Svars | 230 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 1 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 5 G |
| Ekspluatācijas augstums | -305 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -305 - 12198 m |
| Operacionālais trieciens | 100 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |