| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba 600GB SAS2 2.5" 2.5" SAS | €286.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 600 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 16 MB |
| Cietā diska galviņu skaits | 6 |
| Rakstīšanas meklēšana | 4,4 ms |
| Lasīšanas meklēšana | 4 ms |
| No celiņa uz celiņu meklēšanas laiks | 0,2 ms |
| Vidējais latentums | 2,99 ms |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| Papildus informācija | |
| Jaudas prasības | +5V (±5%), 12V (±5%) |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Iekšējs | |
| Cietā diska plašu skaits | 3 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 220 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,5 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Operacionālais trieciens | 100 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 400 G |