| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Toshiba AL15SEB030N disque dur 2.5" 300 Go SAS | €122.35 |
|
www.pure-gaming.fr |
Toshiba AL15SEB030N disque dur 2.5" 300 Go SAS | €132.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 300 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10500 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 222,5 MiB sekundē |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 3 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 230 g |