Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1800 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 10500 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 260 MiB sekundē |
| Vidējais latentums | 2,86 ms |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Svars | 230 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,6 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 8,1 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |