Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 5000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Cietā diska nepārtraukts pārsūtīšanas ātrums | 205 MiB sekundē |
| Rakstīšanas meklēšana | 9,5 ms |
| Lasīšanas meklēšana | 8,5 ms |
| Vidējais latentums | 4,17 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1400000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 6 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 11,3 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 11,3 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Operacionālā vibrācija | 0,25 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 5 G |
| Ekspluatācijas augstums | -305 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -305 - 12192 m |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 300 G |