Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 16000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 512 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Trokšņa līmenis, tukšgaita | 20 dB |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 2500000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 720 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 70 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 250 G |
| Ekspluatācijas augstums | 305 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 305 - 12192 m |
| Operacionālais trieciens | 0,25 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 3 G |