| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toshiba MG08 Series Harddisk MG08ACA14TE 14TB 3.5 SATA-600 7200rpm | €280.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 14000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | PC (dators) |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 512 MB |
| Trokšņa līmenis, tukšgaita | 20 dB |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 2500000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Svars | 720 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 7,63 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 7,63 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Papildus informācija | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 248 Mbit/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Operacionālā vibrācija | 0,75 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3 G |
| Ekspluatācijas augstums | -305 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -305 - 12192 m |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 250 G |