Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 64 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Vidējais latentums | 4,17 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 680 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 6,4 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 6,4 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 0,67 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1,04 G |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 350 G |