Ražotājs: Toshiba
Modelis: HDWD260EZSTA
EAN: 4260557511565
Toshiba P300 3.5" cietā diska draiveris ir liels krātuve datu uzglabāšanai. Ar savu lielo ietilpību 6000 GB, tas nodrošina ietilpību visām jūsu datu uzglabāšanas vajadzībām. Ar rotācijas ātrumu 5400 RPM, Toshiba P300 nodrošina gludu un efektīvu datu pārvietošanu. Šis cieto disku draiveris ir saderīgs ar datoriem un piedāvā ātru un uzticamu sniegumu.
Cietā diska ierīce ir aprīkota ar Native Command Queuing (NCQ) un augsta veiktspējas HDD interfeisu, nodrošinot HDD snieguma optimizāciju un minimizējot aizkavi.
Toshiba P300 ir kluss HDD, kas darbojas ar trokšņa līmeni tikai 24 dB, padarot to piemērotu lietošanai klusā vidē. Turklāt triecienu sensors un uzlabotais formāts (AF) nodrošina, ka jūsu dati ir droši un aizsargāti no fiziska kaitējuma.
Cietā diska draiveris ir kompakts, viegls un izturīgs pret dažādām apkārtējām temperatūrām un triecieniem, tādējādi nodrošinot beztraucētu darbību arī smagos apstākļos.
Toshiba P300 patērē vidēji 2,68 W, kad tas ir bezdarbības režīmā, un 4,46 W, kad tas lasa vai raksta datus. Turklāt tas ir RoHS sertificēts un nesatur kaitīgas halogēna vielas.
Šī cietā diska ierīce ir lieliska izvēle, ja jums vajag lielu ietilpību un augstu veiktspēju. Tā ir pozicionēta kā izcilu izvēli gan personīgiem, gan uzņēmuma mērķiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
TOSHIBA P300 DESKTOP PC HARD DRIVE 6TB | €184.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 6000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | PC (dators) |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Triecienu sensors | |
| Uzlabotais formāts (AF) | |
| Native Command Queuing (NCQ) | |
| Trokšņa līmenis, tukšgaita | 24 dB |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 600000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 680 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Nesatur | Halogēns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 2,68 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 4,46 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 4,46 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Operacionālā vibrācija | 0,5 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3 G |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 300 G |