| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Iekšējais cietais disks Toshiba P300 HDD 1 TB | €72.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | PC (dators) |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 64 MB |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Uzsākšanas/apstāšanās cikli | 300000 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 450 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6,4 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,7 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Operacionālā vibrācija | 0,67 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1,04 G |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 350 G |