| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA X300 HIGH-PERFORMANCE HARD DRIVE 8TB BULK | €454.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Vidējais latentums | 4,17 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Svars | 770 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 6 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 11,3 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 11,3 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |