| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Toshiba 4TB X300 HDWE140UZSVA 7200 SA3 4 TB 1x | €120.90 |
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA X300 | €127.75 |
|
tietokonekauppa.fi |
Toshiba X300 Performance 4TB, SATA 6Gb/s, bulk | €144.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Augstums | 147 mm |
| Svars | 720 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |