| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
TOSHIBA BULK X300 - PERFORMANCE HARD DRIVE 14TB (512MB) | €435.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 14000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 512 MB |
| Vidējais latentums | 4,17 ms |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^14 bits read |
| Toshiba Dynamic Cache tehnoloģija | |
| Toshiba Stable Platter tehnoloģija | |
| Uzlabotais formāts (AF) | |
| Triecienu sensors | |
| Native Command Queuing (NCQ) | |
| Trokšņa līmenis, tukšgaita | 20 dB |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 600000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 147 mm |
| Dziļums | 26,1 mm |
| Augstums | 101,6 mm |
| Svars | 720 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6,91 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,03 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 136 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 915 g |
| Iepakojuma augstums | 189 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 0,75 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3 G |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 250 G |