Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMSTSCORNR
EAN: 0065030882446
StarTech.com ARMSTSCORNR. Produkta krāsa: Melns, Regulējams augstums (maks.): 58,5 cm, Maksimālais svars (tilpums): 12700 kg. Platums: 1100 mm, Dziļums: 703 mm, Augstums: 160 mm. Iepakojuma platums: 1210 mm, Iepakojuma dziļums: 790 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm. Uzgriežņatslēgas veids: Sešstūra uzgriežņu atslēga, Starpliku plākšņu skaits: 1 pcs. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
StarTech.com ARMSTSCORNR darbvirsma sēdēšanai- stāvēšanai darba vietās | €481.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Augsta koriģēšana | |
| Regulējams augstums (maks.) | 58,5 cm |
| Maksimālais svars uz klaviatūras paliktni | 2300 kg |
| Maksimālais svars (tilpums) | 12700 kg |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| Starpliku plākšņu skaits | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 9,7 kg |
| Darba virsmas zona | 908 - 530 mm |
| Klaviatūras paliktnis (PxG) | 680 x 265 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Platums | 1100 mm |
| Dziļums | 703 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes augstums | 220 mm |
| Oriģinālās kastes platums | 1210 mm |
| Kastes garums (Master) | 790 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 94038900 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1210 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 790 mm |
| Iepakojuma svars | 25,1 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |