Ražotājs: AISENS
Modelis: A129-0149
EAN: 8436574701487
AISENS A129-0149. Saderīgais šasijas tips: Universāls, Tips: HDD montāžas kronšteins, Materiāls: Metāls. Vienības apjoms: 192 cm³, Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 160 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A129-0149 datora korpusa daļa Universāls HDD montāžas kronšteins | €3.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Saderīgais šasijas tips | Universāls |
| Tips | HDD montāžas kronšteins |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5 " |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skrūves iekļautas | |
| Vienības apjoms | 192 cm³ |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 83 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |