Ražotājs: ABYSM
Modelis: AB831106
EAN: 6974560222407
ABYSM Arc Light ARGB 120mm Kit 5. Tips: Ventilators, Ventilatora diametrs: 12 cm, Rotācijas ātrums (min): 600 RPM, Rotācijas ātrums (max): 1500 RPM, Trokšņa līmenis (ātrgaitas): 28,3 dB, Maksimālā gaisa plūsma: 56,6 kubikpēdas minūtē, Maksimālais gaisa spiediens: 1,16 ūdens staba milimetrs, Gultņa veids: Šautenes gultnis. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Piemērots istabām | Datora korpusam |
| Tips | Ventilators |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Rotācijas ātrums (min) | 600 RPM |
| Rotācijas ātrums (max) | 1500 RPM |
| Trokšņa līmenis (ātrgaitas) | 28,3 dB |
| Maksimālā gaisa plūsma | 56,6 kubikpēdas minūtē |
| Maksimālais gaisa spiediens | 1,16 ūdens staba milimetrs |
| Pulsa platuma modulācijas (PWM) atbalsts | |
| Gultņa veids | Šautenes gultnis |
| Skaits iepakojumā | 5 pcs |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 30000 h |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ventilatoru skaits | 5 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora lāpstiņu skaits | 9 |
| LED apgaismojums | |
| Gaismas krāsa | Zils, Zaļš, Sarkans |
| Ventilatora savienotājs | 3-pin + 4-pin |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| LED regulators | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 5 W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 350 g |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120 x 25 x 120 mm |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 122 mm |
| Iepakojuma augstums | 135 mm |
| Iepakojuma svars | 1,99 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |