Ražotājs: ARCTIC
Modelis: AFACO-09PP0-GBA01
EAN: 0872767002371
ARCTIC F9 Pro PWM. Tips: Ventilators, Ventilatora diametrs: 9,2 cm, Rotācijas ātrums (min): 600 RPM, Rotācijas ātrums (max): 2000 RPM, Trokšņu līmenis: 0,4 sons, Maksimālā gaisa plūsma: 39 kubikpēdas minūtē, Gaisa plūsma: 66,3 m³/h, Gultņa veids: Hidrodinamiskais gultnis (FDB). Spriegums: 12 V. Platums: 92 mm, Dziļums: 92 mm, Augstums: 34 mm. Produkta krāsa: Melns, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Вентиляторы Arctic F9 Pro PWM (AFACO-09PP0-GBA01) - OReol.eu | €5.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Piemērots istabām | Datora korpusam |
| Tips | Ventilators |
| Ventilatora diametrs | 9,2 cm |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Netiek atbalstīts |
| Savietojami procesori | Netiek atbalstīts |
| Rotācijas ātrums (min) | 600 RPM |
| Rotācijas ātrums (max) | 2000 RPM |
| Trokšņu līmenis | 0,4 sons |
| Maksimālā gaisa plūsma | 39 kubikpēdas minūtē |
| Gaisa plūsma | 66,3 m³/h |
| Pulsa platuma modulācijas (PWM) atbalsts | |
| Gultņa veids | Hidrodinamiskais gultnis (FDB) |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ventilatora savienotājs | 3-pin/4-pin |
| Papildus informācija | |
| Ātruma uztveršana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 12 V |
| Nominālā strāva | 0,24 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 92 mm |
| Dziļums | 92 mm |
| Augstums | 34 mm |
| Svars | 86 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |