Ražotājs: DeepCool
Modelis: DP-ICAS-CK11508
EAN: 6933412707882
Datoru dzesēšanas sistēmas ir svarīgs elements, kas palīdz saglabāt procesora darbības temperatūru optimālā līmenī. DeepCool CK-11508 Procesors Gaisa dzesētājs ir viens no šiem efektīvajiem dzesēšanas risinājumiem, kas piedāvā gan lielisku sniegumu, gan izturīgu dizainu.
Šī gaisa dzesētāja galvenais elements ir tās 9,2 cm ventilators, kas nodrošina efektīvu gaisa plūsmu un dzesēšanu. Ar maksimālo gaisa plūsmu 42,35 kubikpēdas minūtē, tas spēj nodrošināt nepieciešamo vēsināšanu pat īstenojot smagas procesora uzdevumus.
DeepCool CK-11508 ir piemērots LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155 un LGA 1200 procesoru ligzdām, tādējādi nodrošinot plašu saderību ar dažādiem procesoru modeļiem.
Šis procesora gaisa dzesētājs ir aprīkots ar hidraulisku gultni, kas nodrošina klusāku darbību un ilgstošu izturību. Ar trokšņa līmeni tikai 30,1 dB pie maksimālās rotācijas ātruma 2200 RPM, tas palīdz saglabāt klusu darba vidi.
Izmēri ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu labu saderību ar dažādu sistēmu konfigurācijām. DeepCool CK-11508 ir tikai 69,5 mm augsts, 95 mm plats un 95 mm dziļš, tādēļ to var viegli ievietot vairumā datora korpusu.
Barošanas vajadzības ir pietiekošas, ar tikai 2,4 W jaudu un 0,2 A nominālo strāvu. Tas spēj darboties pie 10.8 - 13.2 V sprieguma, ar nominālo spriegumu 12 V un sākuma spriegumu 7 V.
DeepCool CK-11508 ir aprīkots ar 7 ventilatora lāpstiņām, kas nodrošina efektīvu gaisa plūsmu un labāku dzesēšanas veiktspēju. Tas tiek piedāvāts ar alumīnija un melna krāsu, kas piešķir tai modernu un elegantu izskatu.
Iepakojums ietver vienu DeepCool CK-11508 Procesora Gaisa dzesētāju. Tas ir iepakots kastē, kas nodrošina drošu transportēšanu un uzglabāšanu.
DeepCool CK-11508 Procesora Gaisa dzesētājs ir ideāls risinājums, lai uzturētu procesora temperatūru optimālā līmenī un nodrošinātu darbības efektivitāti. Tā izcila snieguma un izturīga dizaina funkcijas padara to par ideālu izvēli datora dzesēšanas sistēmai.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Datora dzesētājs Deepcool CK-11508 DP-ICAS-CK11508 | €4.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Piemērots istabām | Procesors |
| Tips | Gaisa dzesētājs |
| Ventilatora diametrs | 9,2 cm |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1150 (Ligzda H3), LGA 1151 (Ligzda H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5) |
| Rotācijas ātrums (max) | 2200 RPM |
| Trokšņa līmenis (ātrgaitas) | 30,1 dB |
| Maksimālā gaisa plūsma | 42,35 kubikpēdas minūtē |
| Gultņa veids | Hidraulisks |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora lāpstiņu skaits | 7 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 2,4 W |
| Spriegums | 10.8 - 13.2 V |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Sākuma spriegums | 7 V |
| Nominālā strāva | 0,2 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 95 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Augstums | 69,5 mm |
| Svars | 245 g |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 92 x 92 x 25 mm |