| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Arctic Konfigurowalny kontroler RGB | €19.43 |
|
m79.lv |
ARCTIC A-RGB Controller Black 4895213702515 ventilators | €21.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | LED kontrolieris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ventilatora savienotājs | 8 pini |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 118 mm |
| Dziļums | 19 mm |
| Augstums | 138 mm |
| Svars | 116 g |