Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ACFAN00085A
EAN: 0872767008823
ARCTIC Fan Grill. Tips: Ventilatora aizsargs, Materiāls: Tērauds, Produkta krāsa: Niķelis. Platums: 79 mm, Dziļums: 4 mm, Augstums: 79 mm. Iepakojuma platums: 99 mm, Iepakojuma dziļums: 5 mm, Iepakojuma augstums: 125 mm. Dzesēšanas aģents: Gaiss
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Arctic Fan Grill 80 mm | €0.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Ventilatora aizsargs |
| Produkta krāsa | Niķelis |
| Materiāls | Tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79 mm |
| Dziļums | 4 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Diametrs | 8 cm |
| Svars | 14 g |
| Uzstādīšanas caurumu shēma (H x V) | 71,5 x 71,5 mm |
| Papildus informācija | |
| Dzesēšanas aģents | Gaiss |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 99 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma augstums | 125 mm |
| Iepakojuma svars | 20 g |
| Skrūves iekļautas | Jā |