Ražotājs: be quiet!
Modelis: BG005
EAN: 4260052184424
be quiet! Silent Base 600. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Oranžs, Melns. Strāvas piegādes vieta: Apakša. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 1x 140 mm, Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 140 mm, Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 230 mm, Dziļums: 495 mm, Augstums: 493 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS sintētika, Neilons, Tērauds |
| Produkta krāsa | Oranžs, Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ITX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 3 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 3 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 3 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Sāna logs | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 17 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 40 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 29 cm |
| Sertifikācija | CE, RoHs |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 140 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 140 mm |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120,140 mm |
| Maksimālie apakšējie ventilatori | 1 |
| Apakšējo ventilatoru izmēri atbalstīti | 120,140 mm |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,140 mm |
| Atbalstītie aizmugures radiatora izmēri | 120 mm |
| Atbalstītie augšējā radiatora izmēri | 280,240 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 230 mm |
| Dziļums | 495 mm |
| Augstums | 493 mm |
| Svars | 7,84 kg |
| Materiāla biezums | 0,7 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 305 mm |
| Iepakojuma dziļums | 550 mm |
| Iepakojuma augstums | 572 mm |
| Iepakojuma svars | 9,53 kg |