Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-PCT310-1
EAN: 8436556141720
CoolBox COO-PCT310-1. Formas faktors: Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 500 W, Strāvas piegādes vieta: Apakša. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 410 mm, Dziļums: 315 mm, Augstums: 100 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox COO-PCT310-1 datoru korpuss & statnis Tower Melns 500 W | €48.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SGCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX, Mini-ITX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| LED indikatori | |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 22,5 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 410 mm |
| Dziļums | 315 mm |
| Augstums | 100 mm |