Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-PCF800U3-1
EAN: 8436556142710
CoolBox F800. Formas faktors: Desktops, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 500 W, Strāvas piegādes vieta: Galvas. Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 80,90,120 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 80,90,120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5". Platums: 185 mm, Dziļums: 420 mm, Augstums: 400 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATX Korpus CoolBox COO-PCF800U3-1 Must | €63.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Desktops |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SGCC, Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 6 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 5 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, RoHs |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Strāvas piegādes vieta | Galvas |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 80,90,120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 80,90,120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 185 mm |
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Svars | 4,9 kg |