Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-IPC2-1
EAN: 8436556145780
CoolBox IPC-2. Formas faktors: Mini Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 60 W, Strāvas piegādes vieta: Ārējs. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5". Platums: 54 mm, Dziļums: 210 mm, Augstums: 200 mm. Pievienoti kabeļi: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CoolBox arvutikorpus COO-IPC2-1 Mini ITX Midtower, must | €57.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | Mini-ITX |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Sāna logs | |
| LED indikatori | Aktivitāte, HDD, Jauda |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 60 W |
| Strāvas piegādes vieta | Ārējs |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5 " |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 54 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Papildus informācija | |
| Skaļums | 2 L |