| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CoolBox arvutikorpus COO-PCM660-1 Micro ATX Midtower, must | €49.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 2 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 3 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 2 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 173 mm |
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Svars | 3,04 kg |