Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-PCT360-2
EAN: 8436556143748
CoolBox T-360. Formas faktors: Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 300 W, Strāvas piegādes vieta: Apakša, Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: TFX. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 1x 80 mm, Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 325 mm, Dziļums: 300 mm, Augstums: 95 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox T-360 Tower Melns 300 W | €59.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SGCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 1 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| LED indikatori | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 5 cm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 300 W |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | TFX |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| HDD / SSD kombinētais nodalījums | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 80 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 325 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Materiāla biezums | 0,6 mm |
| Papildus informācija | |
| Ventilatora savienotājs | 3 pini |