Ražotājs: DeepCool
Modelis: R-CL500-BKNMA4N-A-1
EAN: 6933412714507
DeepCool CL500 4F. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Sudrabs. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX, PS2. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 3x 120 mm, Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120,140 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5", SSD formas standarts: 2.5". Platums: 226 mm, Dziļums: 473 mm, Augstums: 519 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS, SPCC, Rūdītā stikla |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Speļu |
| Rūdīta stikla panelis(-ļi) | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Atiestates poga | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 16,5 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 33 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 16 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX, PS2 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 3x 120 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,140,240,280,360 mm |
| Atbalstītie aizmugures radiatora izmēri | 120 mm |
| Atbalstītie augšējā radiatora izmēri | 120,240 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 226 mm |
| Dziļums | 473 mm |
| Augstums | 519 mm |
| Svars | 8,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 285 mm |
| Iepakojuma dziļums | 565 mm |
| Iepakojuma augstums | 535 mm |
| Iepakojuma svars | 9,75 kg |