Ražotājs: FSP
Modelis: POC0000157
EAN: 4713224527616
FSP CMT160. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX. Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5,5.25", SSD formas standarts: 2.5". Platums: 173 mm, Dziļums: 370 mm, Augstums: 410 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
FSP CMT160 Midi Tower Noir | €36.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SPCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, ITX, mikro ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 6 |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 15 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 33 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 14 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | Nē |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | Jā |
| Audio izeja | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5,5.25 " |
| HDD / SSD kombinētais nodalījums | Jā |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 173 mm |
| Dziļums | 370 mm |
| Augstums | 410 mm |