Ražotājs: FSP
Modelis: POC0000139
EAN: 4713224526114
FSP CST350 PLUS. Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns, Atbalstāmie mātesplates formas faktori: mikro ATX, Mini-ITX. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX, SFX-L. Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 80 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5", SSD formas standarts: 2.5". Platums: 185 mm, Dziļums: 391 mm, Augstums: 303 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FSP CST350 PLUS Melns | €117.34 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SPCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 3 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 3 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 6 |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Filtrs pret putekļiem | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 15,5 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 32 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 15 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | Nē |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX, SFX-L |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | Jā |
| Audio izeja | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 3 |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 80 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 80 mm |
| Augšējie ventilatori uzmontēti | 1x 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālie apakšējie ventilatori | 2 |
| Apakšējo ventilatoru izmēri atbalstīti | 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | Jā |
| Atbalstītie sānu radiatora izmēri | 240 mm |
| Atbalstītie apakšējā radiatora ventilatoru izmēri | 240 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 185 mm |
| Dziļums | 391 mm |
| Augstums | 303 mm |
| Svars | 5,2 kg |
| Materiāla biezums | 0,8 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 272 mm |
| Iepakojuma dziļums | 463 mm |
| Iepakojuma augstums | 380 mm |
| Iepakojuma svars | 6,1 kg |