Ražotājs: Hiditec
Modelis: CHA010017
EAN: 8436545691496
Hiditec ATX KLYP PSU. Formas faktors: Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX. Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 80 mm. Platums: 180 mm, Dziļums: 412 mm, Augstums: 435 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Hiditec ATX KLYP PSU Tower Black | €44.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS sintētika, SECC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 2 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 16 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 36 cm |
| Sertifikācija | CE, RoHs |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 412 mm |
| Augstums | 435 mm |
| Svars | 3,46 kg |