Ražotājs: Hiditec
Modelis: D170D10001
EAN: 8436545690307
Hiditec D-1 Multiplatform. Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Atbalstāmie mātesplates formas faktori: Mini-ITX. Barošanas avots: 180 W, Strāvas piegādes vieta: Apakša. Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri: 60 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5". Platums: 270 mm, Dziļums: 75 mm, Augstums: 402 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Hiditec D-1 Multiplatform Melns, Pelēks 180 W | €68.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Netiek specificēts |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS sintētika, SECC |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Sāna logs | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Atiestates poga | |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 180 W |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin) | |
| SATA savienotāju skaits | 2 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5 " |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 1 |
| Dzesēšana | |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 60 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 270 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 402 mm |
| Svars | 500 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārslodze, Pārspriegums, Pārslodze |