Ražotājs: Hiditec
Modelis: CHA010034
EAN: 8436545693155
Hiditec SM10. Formas faktors: Small Form Factor (SFF), Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: SFX. Augšējie ventilatori uzmontēti: 1x 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5,5.25". Platums: 100 mm, Dziļums: 340 mm, Augstums: 350 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Hiditec SM10 Small Form Factor (SFF) Melns | €44.41 |
|
www.gangaelectronica.es |
Caja Sobremesa Hiditec SM10 | €46.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Small Form Factor (SFF) |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS, Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ITX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Filtrs pret putekļiem | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 9 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | SFX |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5,5.25 " |
| Dzesēšana | |
| Augšējie ventilatori uzmontēti | 1x 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 340 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Svars | 2,6 kg |