Ražotājs: itek
Modelis: ITGCAST33B
EAN: 8056157882435
itek ITGCAST33B. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Strāvas piegādes vieta: Apakša. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 3x 120 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm, Augšējie ventilatori uzmontēti: 2x 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 205 mm, Dziļums: 380 mm, Augstums: 450 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek ITGCAST33B datoru korpuss & statnis Midi Tower Melns | €51.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | SPCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, ITX, mikro ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Sāna logs | Jā |
| Rūdīta stikla panelis(-ļi) | Jā |
| Filtrs pret putekļiem | Jā |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 16 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 33 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | Nē |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 3x 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Augšējie ventilatori uzmontēti | 2x 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 205 mm |
| Dziļums | 380 mm |
| Augstums | 450 mm |