Ražotājs: itek
Modelis: ITGCAQBO30E
EAN: 8056157880400
itek QBO 8 EVO. Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns, Atbalstāmie mātesplates formas faktori: mikro ATX, Mini-ATX. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 1x 200 mm, Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5", Saderīgās atmiņas kartes: SD. Platums: 267 mm, Dziļums: 333 mm, Augstums: 360 mm. Iepakojuma svars: 4,6 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek QBO 8 EVO Melns | €65.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Akrila, Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX, Mini-ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Speļu |
| Iluminācija | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Atiestates poga | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 18 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 30 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 200 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 1 |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie aizmugures radiatora izmēri | 120 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 267 mm |
| Dziļums | 333 mm |
| Augstums | 360 mm |
| Svars | 3,8 kg |
| Materiāla biezums | 0,6 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 4,6 kg |