Ražotājs: itek
Modelis: ITGCACOLVB
EAN: 8056157882404
itek VORTEX. Formas faktors: Mini Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Strāvas piegādes vieta: Apakša. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 1x 200 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm, Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri: 120,140 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 215 mm, Dziļums: 429 mm, Augstums: 425 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek VORTEX Mini Tower Melns | €42.54 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | ABS, SPCC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ITX, mikro ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Speļu |
| Iluminācija | |
| Rūdīta stikla panelis(-ļi) | |
| Filtrs pret putekļiem | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 16,5 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 35 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 200 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120,140 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,240,280,360 mm |
| Atbalstītie aizmugures radiatora izmēri | 120 mm |
| Atbalstītie augšējā radiatora izmēri | 120,240,280 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 215 mm |
| Dziļums | 429 mm |
| Augstums | 425 mm |
| Materiāla biezums | 0,8 mm |