Ražotājs: itek
Modelis: ITOCWOMU3
EAN: 8056157882916
itek WINCO OM. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 500 W, Strāvas piegādes vieta: Galvas. Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 180 mm, Dziļums: 388 mm, Augstums: 413 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek WINCO OM Midi Tower Melns 500 W | €45.99 |
|
www.topbiz.fr |
itek WINCO OM Midi Tower Noir 500 W | €64.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 3 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 15,6 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 33 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Strāvas piegādes vieta | Galvas |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 388 mm |
| Augstums | 413 mm |