Ražotājs: Mars Gaming
Modelis: MCBW
EAN: 8435693100171
Mars Gaming MCBW. Formas faktors: Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Balts. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX. Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120 mm, Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120 mm, Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri: 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5", SSD formas standarts: 2.5". Platums: 293 mm, Dziļums: 475 mm, Augstums: 433 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming MCBW datoru korpuss & statnis Tower Balts | €107.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Rūdītā stikla |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 3 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 6 |
| Sāna logs | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 13,5 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 45,5 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120 mm |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālie apakšējie ventilatori | 3 |
| Apakšējo ventilatoru izmēri atbalstīti | 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,200,140,240 mm |
| Atbalstītie sānu radiatora izmēri | 120,200,140,240 mm |
| Atbalstītie augšējā radiatora izmēri | 120 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 293 mm |
| Dziļums | 475 mm |
| Augstums | 433 mm |
| Svars | 5,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 510 mm |
| Iepakojuma augstums | 500 mm |