Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE IPC-2055
EAN: 8057685304000
Techly I-CASE IPC-2055. Formas faktors: Plaukts, Tips: Serveris, Produkta krāsa: Melns. Barošanas avots: 350 W. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5". Platums: 482 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 88,9 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Formas faktors | Plaukts |
| Tips | Serveris |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 6 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 6 |
| Statņa montāža | |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Sāna logs | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | Jauda, HDD |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avots | 350 W |
| Diskešu diskdziņa strāvas konektors | 1 |
| SATA savienotāju skaits | 7 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Priekšējo USB portu skaits | 2 |
| Priekšpuses USB | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| Papildus informācija | |
| AC adaperis komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 88,9 mm |
| Svars | 13,8 kg |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Pārdevēja kods | 304000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |