Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE IPC-240L
EAN: 8051128101980
Techly I-CASE IPC-240L. Formas faktors: Plaukts, Tips: Serveris, Produkta krāsa: Melns. Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori: ATX, PS2. Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 80 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5". Platums: 465 mm, Dziļums: 400 mm, Augstums: 88,8 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Plaukts |
| Tips | Serveris |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 4 |
| Iekšējo 5,25" laidumu skaits | 1 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| Statņa montāža | |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Mājas/Biroja |
| Atiestates poga | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| LED indikatori | Jauda, HDD |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Iespējamie barošanas piegādes tipu faktori | ATX, PS2 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Priekšējo USB portu skaits | 2 |
| Priekšpuses USB | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 80 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 465 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 88,8 mm |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Papildus informācija | |
| AC adaperis komplektā | |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Pārdevēja kods | 101980 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |