Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE MP-P4HX-BLK6
EAN: 8057685307377
Techly I-CASE MP-P4HX-BLK6. Formas faktors: Plaukts, Tips: Serveris, Produkta krāsa: Melns. Sānu ventilatori uzmontēti: 1x 120 mm, 1x 80 mm, Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 80,120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 3.5". Platums: 482 mm, Dziļums: 382 mm, Augstums: 177 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Techly Chassis Industrial Rack 19/Desktop 4U Ultra Compact Black" I-CASE MP-P4HX-BLK6 | €144.06 |
|
eltek.lv |
O serwerowa Techly I-CASE MP-P4HX-BLK6 (307377) | €241.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Plaukts |
| Tips | Serveris |
| Materiāls | Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 2 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 3 |
| Iekšējo 3,5" laidumu skaits | 6 |
| Iekšējo 5,25" laidumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Statņa montāža | |
| Statņa kapacitāte | 4U |
| Sāna logs | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| LED indikatori | HDD, Jauda |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 3.5 " |
| Dzesēšana | |
| Sānu ventilatori uzmontēti | 1x 120 mm, 1x 80 mm |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 80,120 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 382 mm |
| Augstums | 177 mm |
| Svars | 7,5 kg |
| Materiāla biezums | 1 mm |