Ražotājs: TooQ
Modelis: TQC-5701U3C-B
EAN: 8433281013575
TooQ TQC-5701U3C-B. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri: 120,140 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm, Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri: 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5,5.25". Platums: 180 mm, Dziļums: 410 mm, Augstums: 375 mm. Iepakojuma platums: 455 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm, Iepakojuma augstums: 462 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQC-5701U3C-B datoru korpuss & statnis Midi Tower Melns | €27.71 |
|
www.topbiz.fr |
TooQ TQC-5701U3C-B unité centrale Midi Tower Noir | €46.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 3 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 2 |
| Iekšējo 5,25" laidumu skaits | 2 |
| Ārējo 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 15 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 35 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | Nē |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | Jā |
| Audio izeja | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5,5.25 " |
| Dzesēšana | |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru izmēri | 120,140 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 375 mm |
| Svars | 2,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 455 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 462 mm |
| Iepakojuma svars | 3 kg |