Ražotājs: Zalman
Modelis: I3 EDGE
EAN: 8809213769108
Zalman i3 Edge Midi-Tower - schwarz - Midi/Minitower - ATX. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 3x 120 mm, Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm. Platums: 204 mm, Dziļums: 445 mm, Augstums: 479 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zalman I3 Edge ATX, White LED fan x4 | €51.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ITX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 3 |
| Sāna logs | |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Gaismas novietojums | Korpusa ventilatori |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | HDD, Jauda |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 17,5 cm |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 36 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 18 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Dzesēšana | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 3x 120 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,240 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 204 mm |
| Dziļums | 445 mm |
| Augstums | 479 mm |
| Svars | 4,7 kg |