Ražotājs: Zalman
Modelis: N5 TF
Zalman N5 TF. Formas faktors: Midi Tower, Tips: PC (dators), Produkta krāsa: Melns. Strāvas piegādes vieta: Apakša. Uzstādītie priekšējie ventilatori: 3x 120 mm, Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri: 120 mm, Instalētie aizmugures ventilatori: 1x 120 mm. Atbalstāmie cietā diska izmēri: 2.5,3.5". Platums: 432 mm, Dziļums: 200 mm, Augstums: 450 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Tips | PC (dators) |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds, Rūdītā stikla |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, mikro ATX, Mini-ATX |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 4 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| Sāna logs | |
| Piemērots | Speļu |
| Iluminācija | |
| Gaismas novietojums | Korpusa ventilatori |
| Rūdīta stikla panelis(-ļi) | |
| Filtrs pret putekļiem | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| RGB vadības poga | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | |
| Maksimālais CPU vēsinātāja augstums | 15,8 cm |
| Maksimālais strāvas piegādes vienības garums | 16 cm |
| Enerģijas padeve | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Strāvas piegādes vieta | Apakša |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Dzesēšana | |
| Ventilatora ātruma kontrole | |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 3x 120 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120 mm |
| Instalētie aizmugures ventilatori | 1x 120 mm |
| Maksimālais aizmugures ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie aizmugures ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 3 |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru izmēri | 120 mm |
| Maksimālie apakšējie ventilatori | 2 |
| Apakšējo ventilatoru izmēri atbalstīti | 120 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 1,17 ūdens staba milimetrs |
| Maksimālā gaisa plūsma | 33,5 kubikpēdas minūtē |
| Šķidrumu atvēsināšanas spēja | |
| Atbalstītie priekšējā radiatora izmēri | 120,240,360 mm |
| Atbalstītie aizmugures radiatora izmēri | 120 mm |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 " |
| HDD / SSD kombinētais nodalījums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 432 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Svars | 3,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| LED regulators | |