Ražotājs: QNAP
Modelis: TS-1677X-1700-16G
EAN: 0885022015139
QNAP TS-1677X. Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: Serial ATA III, Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri: 2.5,3.5". Procesora tips: AMD Ryzen™ 7, Procesora ražotājs: AMD, Procesora frekvence: 3 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Maksimālā atbalstītā RAM: 64 GB. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.): 10000 Mbit/s, Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija: 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Komutatora tips: Tower, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesora modelis | 1700 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 16 |
| Atmiņa | |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā atbalstītā RAM | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 4 x Long-DIMM |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | NAS |
| Ierīces klase | Mazs un vidējs uzņēmums |
| Backup funkcija | |
| Backup funkcijas | Mākonis, USB disks, iSCSI LUN |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Iebūvēts optiskais disks | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Vadības protokoli | SNMP v2/3 |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Sistēmas reģistrs | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Iebūvēts UPnP™ AV mediju serveris | |
| Iebūvēts iTunes serveris | |
| Backup poga | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Apple Safari 7+, Google Chrome+, Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox |
| Iebūvēts FTP serveris | |
| USB kopijas funkcija | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ventilatoru skaits | 5 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs 2 | 9 cm |
| Ventilatora diametrs | 9,2 cm |
| LED indikatori | |
| Iebūvēta displeja | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Uzstādītie uzglabāšanas diski | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 16 |
| Uzstādītā glabāšanas diska veids | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | Serial ATA III |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5,3.5 " |
| Atbalsta RAID | |
| RAID līmeņi | 0, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Tiešsaistes RAID migrācija | |
| Tiešsaistes RAID paplašināšana | |
| Hot-swap disku nodalījumi | |
| Atbalstāmās failu sistēmas | FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Diska viesabonēšana | |
| Defektīvo bloku skenēšana | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.) | 10000 Mbit/s |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| iSCSI atbalsts | |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| 3.5 mm izeja | |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas piegādes vieta | Iebūvēts |
| Barošanas bloka (PSU) jauda | 550 W |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ventilatora spriegums | 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, LAN (RJ-45) |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 369,9 mm |
| Dziļums | 319,8 mm |
| Augstums | 303,8 mm |
| Svars | 13,4 kg |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | QNAP Turbo System |
| Darbināmās sistēmas versija | 4,3,4 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |