Ražotājs: QNAP
Modelis: TS-H1277XU-RP-3700X-32G/144TB-EXOS
EAN: 5050914166472
QNAP TS-h1277XU-RP-3700X-32G 144TB 12x12TB Seagate Exos 12 Bay NAS Rackmount. Kopējā instalētā atmiņas ietilpība: 144 TB, Uzstādītā glabāšanas diska veids: HDD, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD. Procesora tips: AMD Ryzen™ 7, Procesora ražotājs: AMD, Procesora modelis: 3700X. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Maksimālā atbalstītā RAM: 128 GB. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 1000,10000 Mbit/s, Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.): 10000 Mbit/s. Optiskās šķiedras konektors: SFP+
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesora modelis | 3700X |
| Procesora frekvence | 3,4 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 16 |
| Atmiņa | |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā atbalstītā RAM | 128 GB |
| Atmiņas formas standarts | UDIMM |
| Atmiņas sloti | 4 |
| Zibatmiņa | 5000 MB |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | NAS |
| Ierīces klase | Mazs un vidējs uzņēmums |
| Backup funkcija | Jā |
| Backup funkcijas | Mākonis, iSCSI LUN |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | Jā |
| Daudzvalodu atbalsts | Jā |
| Trokšņu līmenis | 37,2 dB |
| Iebūvēts FTP serveris | Jā |
| Koplietojami folderi | CIFS/SMB |
| Atiestates poga | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Sistēmas reģistrs | Jā |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Termo rezerves daļa | Jā |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (2U) |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 7 cm |
| LED indikatori | HDD, LAN, Status |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Uzstādītie uzglabāšanas diski | Jā |
| Kopējā instalētā atmiņas ietilpība | 144 TB |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 12 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 12 |
| Uzstādītā glabāšanas diska veids | HDD |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5,3.5 " |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Tiešsaistes RAID migrācija | Jā |
| Tiešsaistes RAID paplašināšana | Jā |
| RAID pārbūvēts | Jā |
| Hot-swap disku nodalījumi | Jā |
| Atbalstāmās failu sistēmas | FAT32, HFS+, NTFS, ext3, ext4 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000,10000 Mbit/s |
| Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.) | 10000 Mbit/s |
| DHCP serveris | Jā |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| iSCSI atbalsts | Jā |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 2 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas piegādes vieta | Iebūvēts |
| Barošanas bloka (PSU) jauda | 300 W |
| Barošanas avotu skaits | 2 |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| Enerģija patēriņš | 106,66 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ventilatora spriegums | 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, LAN (RJ-45) |
| Skaits skrūvēm | 84 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 562 mm |
| Augstums | 88,3 mm |
| Svars | 13,7 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |
| Programmatūra | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |