Ražotājs: QNAP
Modelis: TVS-872XT-I5-16G/48TB-TOSH
EAN: 5051868168024
QNAP TVS-872XT. Kopējā instalētā atmiņas ietilpība: 48 TB, Uzstādītā glabāšanas diska veids: HDD, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora ražotājs: Intel, Procesora modelis: i5-8400T. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Maksimālā atbalstītā RAM: 64 GB. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.): 10000 Mbit/s, Atbalstāmie tīkla protokoli: TCP/IP, IPv4, IPv6. Komutatora tips: Tower, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-8400T |
| Procesora frekvence | 1,7 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,3 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora stieples | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 9 MB |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,2 GHz |
| Atbalstītais procesoru skaits | 1 |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | Jā |
| Atmiņa | |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā atbalstītā RAM | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Zibatmiņa | 5000 MB |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | NAS |
| Ierīces klase | Mazs un vidējs uzņēmums |
| Backup funkcija | Jā |
| Backup funkcijas | Mākonis, iSCSI LUN |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | Jā |
| Daudzvalodu atbalsts | Jā |
| Trokšņu līmenis | 24,2 dB |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | Jā |
| Sistēmas reģistrs | Jā |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Termo rezerves daļa | Jā |
| Koplietojami folderi | CIFS/SMB |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SNMPv3, SSH, SSL/TLS |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jā |
| USB kopijas funkcija | Jā |
| Iebūvēts iTunes serveris | Jā |
| Iebūvēts FTP serveris | Jā |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ventilatoru skaits | 4 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs 2 | 6 cm |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| LED indikatori | HDD, LAN, USB |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LCD |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Uzstādītie uzglabāšanas diski | Jā |
| Kopējā instalētā atmiņas ietilpība | 48 TB |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 8 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Uzstādītā glabāšanas diska veids | HDD |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Uzglabāšanas diska ietilpība | 6 TB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5,3.5 " |
| Uzstādīto sistēmas disku skaits | 1 |
| Sistēmas diska ietilpība | 5 GB |
| M.2 (M & B) slotu skaits | 2 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Tiešsaistes RAID migrācija | Jā |
| Tiešsaistes RAID paplašināšana | Jā |
| RAID pārbūvēts | Jā |
| Hot-swap disku nodalījumi | Jā |
| Atbalstāmās failu sistēmas | FAT32, HFS+, NTFS, ext3, ext4 |
| Defektīvo bloku skenēšana | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Atbalstītais Ethernet LAN datu pārraides ātrums (maks.) | 10000 Mbit/s |
| DHCP klients | Jā |
| DHCP serveris | Jā |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| iSCSI atbalsts | Jā |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | TCP/IP, IPv4, IPv6 |
| Atbalstīts WLAN adapteris | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3.5 mm izeja | Jā |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas piegādes vieta | Iebūvēts |
| Barošanas bloka (PSU) jauda | 250 W |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Enerģija patēriņš | 65,03 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ventilatora spriegums | 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, LAN (RJ-45) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 329,3 mm |
| Dziļums | 279,6 mm |
| Augstums | 188,2 mm |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | QNAP Turbo System |
| Darbināmās sistēmas versija | 4,4,0 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Enhanced Halt State | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |